Mám zájem o štěně labradoodla

Blahopřejeme k rozhodnutí pořídit si štěně australského labradoodla a těší nás, že jste si proto vybrali naši chovatelskou stanici Kodai Australian Labradoodles.

Chceme se ujistit, že si uvědomujete složitost a náročnost procesu výchovy štěňete v sebevědomého a plnohodnotného člena vaší rodiny. I když naše labradudlí štěňata vypadají rozkošně, hračky to nejsou. Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům. Je nutné mít realistická očekávání. Pořízení a výchova štěněte vyžaduje mnoho času, vůle, trpělivosti a také financí.

Štěně vás může zpočátku připravit o drahocenný spánek. Některým štěňatům může trvat i 14 dní, než si zvyknout spát ve svém novém domově, bez své mámy a sourozenců.

Do věku čtyř měsíců štěňata plně neovládají svůj močový měchýř. V tomto období ta loužička na koberci není jejich chyba.

Štěňata koušou!!! A štěně labradoodla není výjimkou. Je to jejich způsob poznávání světa a zcela normální chování. Poradíme vám, jak to zvládnout, ale musíte počítat s tím, že tyhle psí děti prostě ještě nemají rozum. Je nutné to mít na vědomí zejména pokud máte malé děti. Australský labradoodle je plemeno jemné a neagrasivní, ale když se mláďata rozdovádí…

Než si štěně přivedete domů, ukliďte a schovejte věci, které by štěně mohlo zničit nebo je sníst – což může být velmi nebezpečné. Než se malý labradůdl naučí, co jsou hračky a co ne, bude si hrát se vším.

Nové štěně je velká událost nejen pro členy domácnosti, ale také pro ostatní známé a rodinu. Prosím, počkejte aspoň týden, než začnete zvát návštěvy, aby mělo štěně čas zvyknout si především na vás, jako na svou novou rodinu.

Štěně se jako parťák nerodí, musíte ho vytvořit.

Trénujte, choďte, hrajte si a socializujte. Pří výchově a tréninku je důležité být důslední, ale zbytečně nezvyšujte hlas. Labradůdlové jsou velmi učenliví, chytří a empatičtí. Doporučujeme vám vyhledat si ve svém okolí vhodnou psí školku, či trenéra, který vám v tomto období pomůže. My v Kodai Labradoodles vám velice rádi pomůžeme vyhledat trenéra, který vám pomůže vybudovat pevné základy a vyhnout se frustraci a špatným návykům. Je mnohem složitější zbavit štěně zlozvyku, než ho naučit dovednost.

Do výchovy a socializace našich psů a štěňat jsme vložili spoustu času a úsilí. Milujeme každé ze štěňat a všechna jsou součástí naší rodiny. Je tedy naším cílem zajistit, aby naše štěňata odcházela do těch nejvhodnějších domovů, plných lásky, pochopení, dobrodružství a dobrot.

Štěňata přiřazujeme do jejich rodin především podle temperamentu. A pokud to nebude vylučující, budeme se snažit vyhovět vašim požadavkům na pohlaví a barvu. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom k vám domů umístili štěně, které splní vše, v co doufáte. Z tohoto důvodu je pro nás důležité vědět, jakou povahu štěněte vyžadujete, jaký je váš životní styl a dynamika vaší domácnosti. Tyto informace slouží výhradně pro naše potřeby výběru.

Tak co? Neodradili jsme vás? Můžeme vás ujistit, že pokud proplujete všemi úskalími výchovy štěněte, získáte toho nejúžasnějšího parťáka, jakým australský labradoodle bezesporu je. Věřte tomu, máme jich doma několik. A to, co bylo v dané chvíli katastrofou, bude časem humornou historkou pro přátele.

Pokud máte zájem, vyplňte následující formulář.

australian labradoodle, pattern, štěně labradoodla, labradoodle puppy
Windy